Uluslararası Emlak ve Yatırım Danışmanlığı

ULUSLARARASI EMLAK VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI YAPIYORUZ:


Yurtdışında bulunan vatandaşlarımızın ve diğer ülke vatandaşlarının ülkemize yatırım yapmak veya gayrimenkul satın almak isteyip de güvenli bir adres bulamama problemini kolayca çözebilmek amacıyla COMEXTTR Dış Ticaret ve Danışmanlık Anonim Şirketimizin temel ilkesi olan “Dürüstlük – Güven – Sadakat” üçgeni içerisinde en doğru ve en kârlı yatırımları yapabilmelerine imkân sağlama hizmeti sunmaktayız.

Bu faaliyetlerimiz sayesinde ülkemize yatırım yapılarak döviz girdisi, iş istihdamı ve milli gelire büyük katkı sağlamaktayız.

Genel olarak; daire, bina, yazlık ev, arsa, bağ, bahçe, hastane, AVM, enerji santrali, yüklenici inşaat işi, fabrika devri, fabrika kurulumu, mobilya döşeme, dekorasyon, tadilat … vb. emlak satın alma, satma işleri ve yatırım yapma işleri şirketimizden talep edilmektedir.

Yurtdışında bulunan paydaşlarımızın bu yatırımlarını sadece satın alma, satma ve devir işlemlerinde değil; aynı zamanda talep doğrultusunda sürekli olarak takibini de yapmaktayız:

Paydaşlarımızın Türkiye’den satın almış oldukları gayrimenkullerin kiralanması, kiraların tahsil edilmesi, vergilerinin ve sigortalarının yaptırılması, bakımı, onarımı, dekorasyonu, gerekli durumlarda hukuki yardım aldırtılması işleri de takip edilerek yapılan yatırımın ve gayrimenkulün sıhhatli bir şekilde kalmasının sağlanması işlerini takip etmekteyiz.

Dolayısı ile; firmamız satış sonrası “Hizmet Servisi”nin ifası ile müşterilerine sorunsuz bir yatırım yapmış olma konforu da sunmaktadır.

COMEXTTR Danışmanlık Şirketi olarak amacımız; “Bir müşteri memnuniyeti sağlayarak bu bir müşteri vasıtasıyla yüzlerce müşteriye ulaşabilmektir”.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN +90 312 911 9927


Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?