HAKKIMIZDA

 

Uluslararası Ticaret Şirketimizin en büyük mutluluğu ve başarısı; yüzde yüz (%100) müşteri memnuniyetidir!

Yaptığımız “Aracılık ve Danışmanlık” faaliyetleri sonucu üretici firmalarımızın sadece üretim konularına odaklanmaları, AR-GE çalışmalarıyla ürünlerinin kalitelerini ve üretim kapasitelerini arttırmalarını; ihracat ve ithalat gibi zor, çok zaman alabilecek ve işgücü kaybı yaşatabilecek hususların ise şirketimiz gibi kendini ihracat ve ithalat konularında profesyonelleştirmiş uzman görevlilerin ellerine bırakabilmelerini sağlamaktır.

Yurtdışında bulunan yerli ve yabancı şirketlerin de yurtdışında olmaları münasebetiyle ülkemize yabancı olmalarından kaynaklanan bazı zorlukların üstesinden gelebilmelerini sağlamak amacı ile ülkemizden ithal ederek talep edecekleri ürünleri en kısa zamanda, en kaliteli bir şekilde ve en uygun fiyatla ülkelerine ithal etmelerini sağlamaktır.

Hem yerli üreticilerimizin hem de yabancı müşterilerimizin tüm haklarını koruyacak şekilde adeta “Kanuni temsilcileri” gibi yapılan tüm ihracat ve ithalat iş ve işlemlerinin tam anlamıyla doğru, zamanında ve en önemlisi de güvenilir bir şekilde yerine getirilmesi için adeta bir “KÖPRÜ” görevi görmektedir. Dolayısı ile tüm taraflar güven duygusunun vermiş olduğu rahatlıkla ve “Win – Win prensibiyle" kârlı kazançlar elde etmektedirler.

Şirketimiz ihracatçı ve ithalatçı firmalara verdiği “Dış Ticaret Danışmanlık Hizmetleri” dışında bizzat kendi teşebbüsü ile de ihracat ve ithalat işlerini gerçekleştirmektedir.

Gerek yurtiçinde ve gerekse de yurtdışında bulunan vatandaşlarımızın ve başka ülke vatandaşlarının ülkemize veya ülkemizden yapmış oldukları “Dış Ticaret İşlemleri” sebebiyle uğramış oldukları haksızlıkların giderilmesi hususunda ilgili ülke kurum ve kuruluşları ile görüşmeler sağlanarak zararlarının giderilmesi hususunda da Danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Yurtiçinde ve yurtdışında kurulacak fuarlarda ve diğer etkinliklerde Şirketimizin üstlenmiş olduğu “Firma Distribütörlükleri – Ülke Bayilikleri” çerçevesinde gerekli pazarlama işlemlerini de yürütmekteyiz.

Tüm bu ithalat ve ihracat işleri haricinde; büyük bir “Sosyal Sorumluluk” görevi anlayışıyla yurtdışında bulunan vatandaşlarımıza ve başka ülke vatandaşlarına Türkiye’ye gelmeden tüm kamu ve özel kurum ve kuruluşlarda işlemlerini takip ederek problemlerini çözebilme hususunda Sosyal Destek Danışmanlığı hizmeti de sunmaktayız. (Bu işlemlerin yapılabilmesi için T.C. Büyükelçiliklerinden veya Başkonsolosluklardan alınmış olan resmi Vekâletname ve Adli Sicil Kaydı gerekmektedir.)

Ülkemize veya yurtdışına yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımıza veya yabancı ülke vatandaşlarına yatırım yapmak istedikleri hususlarda “Uluslararası Emlak ve Yatırım Danışmanlığı” hizmeti de sunmaktadır.

Yerel, ulusal ve uluslararası bazda güvenlik konularıyla ilgili hususlarda talep edilmesi durumunda “Güvenlik Danışmanlığı” hizmetlerini de ifa etmekteyiz

 
 
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?