İhracat

İHRACAT YAPIYORUZ:


Uluslararası Ticaretin vazgeçilmez unsuru olan ihracat faaliyetimizin başlıca sebepleri;

İlk planda ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak, sonra toplumsal ve bireysel fayda oluşturmak ve daha sonra sınırların kalktığı bir dünyada yaşamanın tüm dünya insanlarına sağlayacağı avantajları ortaya koymaktır.

Dış Ticarette büyük ihtiyaç duyulan “Dürüstlük – Güven – Sadakat” ilişkileri ile de temiz ve kârlı para kazanılabileceği hususu şirketimizin vazgeçilmez ilkesidir.

Firmamızın ihracat faaliyetlerini üç (3) ana kategoriye ayırabiliriz;

Yurtdışından tarafımıza yapılmış olan ürün talebi doğrultusunda yaptığımız araştırma faaliyeti sonucu ülkemizde bahse konu ürünü üreten üreticiler tespit edilmekte, tespit edilmiş olan üreticilerin arasından en kaliteli ürün üreten firmalar ayırt edilmekte, en kaliteli ürünlerin içerisinden de en uygun fiyatı veren üreticiler ile yurtdışındaki alıcılar bir araya getirilerek yapılan sözleşmelere istinaden Uluslararası Ödeme Şekillerine ve Uluslararası Teslimat Şekillerine (Intercoms 2020) uygun olarak ürün teslimatı yapılmaktadır. Yapılan çalışma sonucu daha önceden üzerinde anlaşılmış olan Komisyon Ücreti tahsilatı yapılmaktadır.

Firmamız tarafından yurtdışında tespit edilmiş olan ürün ihtiyaçlarına istinaden şirket olarak doğrudan ülkemizdeki üreticilerden ürün tedariki yapılarak ihracat eylemini de gerçekleştirmektedir.

Ülkemizde bulunan üretici firmalarla (Üretici Fabrika ve Markalarla) yapılan anlaşmalar sonucu üretici firmaların şirketimizin çalıştığı ülkelerde resmi temsilcileri olarak alınmış olan distribütörlük ve bayilik statüsü ile söz konusu ürünlerin yurtdışına ihracatını, pazarlamasını ve satışını da sağlamaktadır.

Kendi ürettiğimiz veya ürettirdiğimiz ürünlerin yurtdışına pazarlama ve satışını sağlamak için gerekli iş ve işlemleri yaparak ihracat sektöründe önemli çalışmalar ortaya koymaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN +90 312 911 9927


Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?