Sosyal Destek Danışmanlığı

SOSYAL DESTEK DANIŞMANLIĞI YAPIYORUZ:


COMEXTTR Dış Ticaret ve Danışmanlık Anonim Şirketimizin Kurucusunun yurtdışı görevlerini ifa ederken tespit etmiş olduğu en büyük sorunlardan birisi;

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın ve ülkemiz ile iltisaklı diğer ülke vatandaşlarının Türkiye’de çözmek zorunda oldukları bazı özel sorunları sebebiyle ülkemize gelmek zorunda kaldıkları; ancak gerek bütçelerinin kısıtlı olması, gerekse sağlık durumlarının el vermemesi, gerekse de iş yerlerinden gerekli izinleri alamamalarından kaynaklanan sebeplerle ülkemize gelemedikleri ve büyük mağduriyetler yaşadıkları problemi idi.

Bu önemli sorunları çözüme kavuşturabilmek ve vatandaşlarımızın yurtdışında daha rahat ve sıkıntısız yaşayabilmelerini sağlayabilmek için büyük bir “Sosyal Sorumluluk” anlayışıyla talep edilecek işlerin konusuna göre belirli ve uygun bir ücret karşılığında Danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

Genelde yurtdışındaki vatandaşlarımızın ve diğer ülke vatandaşlarının şirketimizden talep etmiş oldukları işler; tapu dairelerindeki, vergi dairelerindeki, Trafik Şube Müdürlülerindeki, Mal Müdürlüklerindeki, Nüfus Müdürlüklerindeki, Belediyelerdeki, Valiliklerdeki, hastanelerdeki vb. resmi ve özel tüm kurum ve kuruluşlarda ihtiyaç duyulan hususlarda iş ve işlemlerinin sonuca ulaştırılması için gerekli çalışmalardır.

Yukarıda bahsedilen işlerin yanı sıra kendilerinin yurtdışında olması ve ülkemizde bulunan ev, iş yeri, depo vb. gayrimenkullerinin inşaat, dekorasyon, tadilat, kiralama gibi işlerinin de yapılabilmesi için şirketimiz gerekli çalışmaları sürdürmektedir.

Tüm bu işler Şirketimiz bünyesinde resmi olarak ve fatura karşılığı ifa edilmektedir.

Ancak talep edilen tüm bu iş ve işlemlerin yapılabilmesi için T.C. Büyükelçiliklerimizden veya Başkonsolosluklarımızdan alınmış olan resmi “Vekâletname” ve “Adli Sicil Kaydı” ile yapılabilmektedir.

Tüm bu işlerin başarıyla yerine getirilmesinde Şirket Yönetim Kurulu Başkanımızın uzun yıllar boyunca üst düzey Devlet Yöneticisi olarak görev yapmış olması önemli bir avantaj sağlamaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN +90 312 911 9927


Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?